امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147151
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
 به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم تکریم و معارفه دکتر اردشیر صالح‌پور و مهدی شفیعی با حضور علی مرادخانی ...

 به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم تکریم و معارفه دکتر اردشیر صالح‌پور و مهدی شفیعی با حضور علی مرادخانی معاون هنرهای نمایشی وزارت ارشاد در مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

در این مراسم بزرگان تئاتر حضور داشتند و مرادخانی تاکید کرد : بودجه تئاتر کم است اما با همین کمبودها هم می‌توان در حوزه تفکر و مباحثات اندیشه‌ای موفق عمل کرد.

مرادخانی در این نشست تاکید کرد که کارهای اولیه موزه تئاتر ایران انجام شده است و مسئولیت این پیگیری‌های را برعهده اتابک نادری قراردادیم چون ایشان فرد فعال و پیگیری هستند.

مرادخانی در پایان صحبت هایش از زحمات اردشیر صالح پور تشکر کرد و درباره ویژگی های شفیعی گفت: ایشان فرد جوان و پرانرژی است که می تواند از تجربیات دیگران استفاده کرده و در نهایت می تواند در این حوزه موثر باشد.

در مراسم تکریم و معارفه حکم مهدی شفیعی توسط وزیر ارایه شده بود که خوانده شد و توسط علی مرادخانی به وی ارایه شد. در این مراسم  اردشیر صالح پور ایرج راد، دکتر محمود عزیزی، علیرضا نادری، حسین پاکدل، مریم معترف  و... حضور داشتند اکثر حضار از وضعیت بد تئاتر گله مند بودند و توقع داشتند با خرد جمعی و توجه مدیر هنرهای نمایشی به تئاتر به درستی کارها پیش برود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها