امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147156
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، وودی هارلسن نقش مقابل لیام همسورث استرالیایی تبار را در این اکشن دلهره آور بازی خواهد کرد. کران دارسی اسمیت که با درام ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، وودی هارلسن نقش مقابل لیام همسورث استرالیایی تبار را در این اکشن دلهره آور بازی خواهد کرد. کران دارسی اسمیت که با درام اجتماعی «کاش اینجا بودی» مورد توجه منتقدان سینمایی قرار گرفت، امر کارگردانی وسترن «در راه هلنا» را به عهده دارد.

داستان فیلم درباره یک گاوچران اهل تگزاس است، که نقش آن را در جلوی دوربین لیام همسورث بازی می کند. او در حال تحقیق در باره یک موضوع مهم است.تحقیق او مربوط به یک سری مرگ مشکوک در یک شهرمرزی است. این شهر که هلنا نام دارد، به دلیل این قتل های مشکوک در شوک به سرمی‌برد.

فیلمنامه غیراقتباسی و اصیل «در راه هلنا» را مت کوک نوشته و می‌گوید این فیلم، باعث احیای دوباره ژانر قدیمی وسترن خواهد شد.

کلید فیلمبرداری فیلم،این هفته زده می شود و لوکیشن های مرز مکزیک، محل اصلی فیلم برداری آن هستند. این وسترن دلهره آور برای بهار سال 2016 آماده نمایش عمومی می‌شود.

لیام همسورث سال گذشته میلادی قسمت دوم اکشن نوجوانانه «بازی‌های هانگر» را با موفقیت روی پرده سینماهای جهان داشت. سومین قسمت این مجموعه فیلم، برای نمایش عمومی در تابستان سال جاری میلادی به نمایش عمومی در می‌آید.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار