امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147162
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این نرم‌افزار کاملاً متن باز و به زبان فارسی است و در تمامی سیستم عامل‌های معروف دنیا قابل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این نرم‌افزار کاملاً متن باز و به زبان فارسی است و در تمامی سیستم عامل‌های معروف دنیا قابل اجراست.

این نرم‌افزار در قالب فایل‌های ویدئویی شامل سلسله نشست‌های علمی دین پژوهان در سال 1392 و با موضوع عاشورا پژوهی است و با سخنرانی اساتیدی همچون محمدجواد صاحبی، مهدی مهریزی، محمد هادی یونسی غروی، سید حسن اسلامی، محسن الویری، سیدمنذر حکیم، علی‌اکبر علیخانی، یدالله مقدسی و رمضان محمدی همراه بوده است.

 

 

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به قابلیت دسترسی به متن کامل سخنرانی‌ها و همچنین دسترسی به فایل صوتی برنامه اشاره کرد.

فهرست موضوعات این نرم‌افزار شامل نهضت حسینی جلوه‌گاه مکارم اخلاقی، هاشمیان در نهضت حسینی، آسیب‌های اخلاقی پژوهش‌های عاشورایی، اهداف قیام امام حسین(ع)، پژوهش درباره شهادت و رحلت سه معصوم امام مجتبی(ع)، امام رضا (ع) و نبی اکرم (ص)، بررسی اعلام الهدایه – سیره پیشوایان، کارکردهای تاریخی زیارتنامه‌های عاشورائی با تأکید بر زیارت اربعین، نقش بانوان در نهضت حسینی(ع)، بیداری اسلامی، فرصت‌ها، چالش‌ها و آسیب‌ها از منظر سیدجمال الدین حسینی اسد آبادی، نقد و بررسی روایات نبوی قبل از بعثت پیامبر اکرم(ص) و سیاست و حکمت در حکومت الهی است.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار