امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147167
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا شاکری در این مراسم که عصر یک‌شنبه برگزار شد، ضمن تاکید بر حفظ جایگاه روابط عمومی در ساختار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا شاکری در این مراسم که عصر یک‌شنبه برگزار شد، ضمن تاکید بر حفظ جایگاه روابط عمومی در ساختار جدید سازمان گفت : درصدد تقویت جایگاه روابط عمومی به عنوان بازویی برای اجرای طرح چابک‌سازی و کیفی‌سازی فعالیت‌های سازمان در دوره جدید مدیریت کلان رسانه ملی هستیم.

وی با قدردانی از تلاش‌های سهرابی در دوره تصدی بر این اداره کل، تلاش‌های او را در این جایگاه منشا اثر دانست .

شاکری با اشاره به سابقه آشنایی با نعمتی، وی را کارشناسی پژوهشگر معرفی کرد که روابط عمومی را به صورت علمی آزموده است و  تجربیاتش در دانشگاه در ارتقای فعالیت‌ها کمک موثری خواهد بود.

نعمتی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از اعتماد دکتر سرافراز و رئیس حوزه ریاست سازمان به وی ، اظهار امیدواری کرد بتواند ماموریت‌های محوله را به نحو مطلوب به انجام برساند. 

نعمتی تلاش‌‌های سیدتقی سهرابی را در امر روابط عمومی مطلوب و اثرگذار دانست و برنامه‌های خود را ، تقویت و ارتقای این تلاش‌ها معرفی کرد.

وی گسترش ارتباطات برون سازمانی و درون سازمانی را از اولویت‌های کاری خود اعلام کرد و افزود: روابط عمومی باید مشاوری امین با تکیه بر رصد محیط بیرونی برای سازمان باشد و نتایج تحلیل بازتاب عملکرد سازمان را به بدنه مدیریت اصلی سازمان منعکس کند تا در تصمیم‌گیری‌ها موثر واقع شود.

وی با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در یک دهه گذشته در روابط عمومی تاکید کرد: این تلاش‌ها نشان داده است که روابط عمومی می‌تواند در انجام دادن ماموریت‌های مهم موفق عمل کند.

 وی در ادامه ، اعتمادسازی بین مخاطبان و روابط‌ عمومی ، حرکت به سمت روابط عمومی دیجیتال و بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین و گسترش فعالیت باشگاه مخاطبان را از دیگر اولویت‌های روابط عمومی در دور جدید برشمرد.

 در پایان این مراسم ، از تلاش‌های سید تقی سهرابی ، مدیرکل سابق روابط عمومی سازمان ، قدردانی شد.

داوود نعمتی انارکی دکترای علوم ارتباطات و عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیماست ؛ برخی از مسئولیت‌های قبلی وی در سازمان به شرح زیر است :

 _معاون آموزش ، پژوهش و فناوری دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما ؛

_ رئیس مرکز علمی کاربردی رسانه در سال‌های 1385 - 1386 ؛

_مدیرگروه رسانه دانشکده ارتباطات در سال‌های 1382 - 1383 ؛

 _مسئول پروژه طرح ملی 162 صدا و سیما که در سال 1380 به بهره‌برداری رسید ؛

 _مدیر نمونه سازمان در جشنواره شهید رجایی 1381 ؛

 _سابقه ده ساله فعالیت در پست‌های روابط عمومی در سازمان 1372 -  1383 ؛

_ استاد و پژوهشگر نمونه دانشگاه صدا و سیما.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار