امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147173
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انتشارات علمی و فرهنگی در نظر دارد با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت فرهنگ و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انتشارات علمی و فرهنگی در نظر دارد با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جشنواره ملی با عنوان"کتاب برتر دانشگاهی" را برای نخستین بار در کشور برگزار نماید.

دکتر مسعود کوثری مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی درباره ضرورت و اهمیت اجرای این جشنواره گفت: توجه به استعدادهای علمی و باور به توان و خلاقیت مؤلفان، اساتید، پژوهشگران در نهادهای علمی کشور به ویژه در حوزة کتاب و کتابخوانی موجبات توسعة فرهنگ و دانش را در مهم‌ترین پایگاه‌های علمی کشور فراهم می‌آورد.

وی در ادامه افزود: انتشارات علمی و فرهنگی با درک این مهم اقدام به شناسائی فعالان حوزه نشرکتب دانشگاهی و مؤلفان خوش فکر‏، طراح و خلاق می‌نماید. تداوم و رونق این جشنواره باعث می شود که این فعالیت در سال‌های آتی در زمره چشمگیرترین فعالیت‌های «هفته کتاب» جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد.

کوثری، شناسایی کتب تالیفی در کلیة رشته‌های علوم انسانی اعم از تاریخ، ادبیات، فلسفه، علوم اجتماعی، علوم سیاسی و حقوق، دین و الهیات، روانشناسی، علوم تربیتی، جغرافیا، مدیریت، اقتصاد و جهانگردی و معرفی این آثار به جامعه دانشگاهی را از اهداف اصلی این جشنواره عنوان کرد.

مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی، معرفی آثار مؤلفان برتر در این حوزه را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره دانست.

وی در پایان افزود: فراخوان این جشنواره به زودی منتشر و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها