امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147177
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 126
قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ساری با اشاره به اینکه قطعه چهار آزادراه تهران ـ شمال در حال ...

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ساری با اشاره به اینکه قطعه چهار آزادراه تهران ـ شمال در حال بازسازی است، اظهار کرد: پیشرفت‌های خوبی در این مدت در قطعه چهار این آزادراه شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه محمد نورزاد معاون زیرساخت وزارت راه و شهرسازی و نماینده تام‌الاختیار وزیر روز پنج‌شنبه 30 بهمن ماه امسال بازدیدی از آخرین وضعیت پروژه آزادراه تهران ـ شمال دارند، افزود: با توجه به قول وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مستضعفان قطعه چهار آزادراه تهران ـ شمال با رفع نواقص به‌صورت کامل روز 20 اسفند ماه امسال در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

احمدی‌لاشکی با بیان اینکه در صورت تحقق این مهم مشکل مردم استان با توجه به اینکه پذیرای میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است کم‌تر می‌شود، ادامه داد: امید است این امر محقق شود و شاهد افتتاح کامل و بدون نقص این پروژه‌ها باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه پرونده بورسیه‌های تحصیلی در کمیته بررسی مصادیق متشکل از سه نماینده و پنج نفر از وزارت علوم درحال بررسی است، گفت: آخرین وضعیت این پرونده‌ها به‌زودی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/86003/و20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها