امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147182
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 213
شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای ...

شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای پذیرایی از میهمانان آماده کرده است.

اگرچه زبان مردم این شهر با هم تفاوت دارد اما صدایشان یکی است؛ این شهر هر روز شلوغ‌تر می‌شود؛ افرادی خانه‌ها‌ی شان را رها می‌کنند اما تعداد بیشتری به قصد بنا کردن منزل جدید راهی این شهر می‌شوند.

مردم، مهربانی‌ها و تجربه‌هایشان را بدون اندکی توقع با همشهری‌های خود به اشتراک‌ می‌گذارند؛ اینجا در بیان بایدها، رودربایستی معنا ندارد و در هیچ خانه‌ای به روی میهمان بسته نیست.

سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هر سه‌شنبه منتخب مهم‌ترین و بهترین مطالب وبلاگ‌نویسان کشور را در قالب گزارش «سه‌شنبه‌های وبلاگی» در معرض دید مخاطبان این خبرگزاری قرار می‌دهد. قرار ما سه‌شنبه‌های هر هفته با سه‌شنبه‌های وبلاگی برای قدم زدنی کوتاه با وبلاگ‌نشینان...

خبری نیست! 3 جوان مسلمان کشته شدند

وبلاگ قلمدون نگاهی داشته است به اوضاع این روزهای حقوق بشر: حقوق بشر، مظلوم‌ترین مفهوم و در عین حال راه گشاترین واژه برای دولتمردان آمریکا و همپیمانان غربی آنان به شمار می‌رود تا در مواقعی که احساس می‌کنند منافع‌شان در خطر است، آن را به بازی بگیرند.

ادامه مطلب

 

پیام دختر ژاپنی به زائران شهدا: شهدا حتماً راه را به تو نشان می‌دهند

وبلاگ هم قدم راوی از یک بانوی زائر نوشت: وقتی قدمگاه شهیدان را زیارت می‌کنی، قلبت را خالی و بزرگ کن و به آغوششان برو، آنها حتماً راه را به تو نشان می‌دهند.

ادامه مطلب

 

ابتکار 2 جوان در راهپیمایی 22 بهمن+تصاویر

وبلاگ حقایق از حواشی راهپیمایی 22 بهمن امسال نوشت: در راهپیمایی 22 بهمن امسال دو جوان با ابتکاری جالب شعار مرگ بر آمریکا سردادند.

ادامه مطلبجای خالی عکس امام زمان (عج)+پوستر

وبلاگ محراب قلم از درس ماندگاری که فرا گرفته بود یک پوستر نیز طراحی کرده است: دیگه طاقت نداشتم، سوال کردم اون قاب عکس خالی چیه مابین عکس‌های امام و آقا؟ گفت: «این قاب جای خالی عکس امام زمان(عج) است، می‌خواهیم وقتی حضرت مهدی ظهور کردند و چهره‌شان را همه دیدند عکس‌شان رو به دیوار خانه‌مان بچسبانیم».

ادامه مطلب

 مردی که جای مین «گل» می‌کاشت

وبلاگ داستان کوتاه از مردی نوشت که جای مین گل می‌کاشت: شب اول من نگهبان بودم؛ جالب بود ببینم او چگونه کار می‌کند که بهش لقب پاطلایی دادند؛ وارد میدان مین شد. من نیز هر چند وقت یک بار از روی خاکریز سرک می‌کشیدم و با دوربین مادون قرمز او را نگاه کردم.

ادامه مطلبچطور «عزت» گول نمی‌خورد

وبلاگ بیمارستان دریایی خاطراتی از کتاب خاطرات عزت شاهی را آورد: سازمان مجاهدین یک دروغ بزرگ است، «عزت» غیرت و ایمانش قبول نمی‌کند برود خانه تیمی! ‏توجیه نمی‌کند، بهانه نمی‌تراشد، می‌گوید من پسر پیغمبر که نیستم با زن نامحرم هم‌خونه بشم‎

ادامه مطلب

 حماسه دفع پاتک 27 بهمن و پایمردی دلاوران گردان بلال

وبلاگ رهسپار قدیمی از عملبات غرورآفرین والفجر نوشت: دشمن بعثی در طول یک هفته نبرد فاو، پاتک‌های فراوانی کرد ولی مهم‌ترین آنها که منجر به مأیوس شدن دشمن از باز پس‌گیری فاو شد، حماسه دفع پاتک 27 بهمن بود.

ادامه مطلب

 پوستر/اهواز بدون «هوا»

وبلاگ دوئل پوستری را با موضوع معضل ریزگردها در خوزستان طراحی کرده است.

ادامه مطلب

 

 

عشق وقت امتحان، خون می‌دهد، حراف نیست

و در پایان سروده که علیرضا قزوه به یاد سردار شهید حسن شاطری سروده است:

کار کار حضرت عشق است، کار لاف نیست

عشق وقت امتحان، خون می‌دهد، حراف نیست

می‌شود آیینه شد عین «حسام خوشنویس»

هیچ سرمشقی چنین خط غبارش صاف نیست.

ادامه مطلب

 

 

 

وبلاگ خود را به ما معرفی کنید

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار