امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147185
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 126
سعید طلوعیان عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از برگزاری ...

سعید طلوعیان عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از برگزاری میز وحدت اصولگرایان با حضور نمایندگان طیف‌های مختلف اصولگرایی در اختتامیه همایش سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خبر داد.

روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان افزود: اختتامیه همایش سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان فردا چهارشنبه 29 بهمن برگزار می‌شود.

طلوعیان تصریح کرد: در این مراسم اصولگرایان از جناح‌های تاثیرگذار شرکت می‌کنند و وحدت خود را اعلام خواهند کرد، ما نیز مطالباتی که از اصولگرایان داریم را اعلام می‌کنیم که موضوع وحدت بین آنها یکی از مطالبات ما است.

وی خاطرنشان کرد: در میز وحدت قاسم روانبخش از جبهه پایداری، سیدمحمد حسینی از وحدت اصولگرایان و محمدنبی حبیبی از مجموعه سنتی اصولگرایان شرکت خواهند کرد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: حجت‌الاسلام موحی کرمانی سخنرانی اصلی همایش اختتامیه است البته قرار بود که آقای مصباح یزدی در مراسم اختتامیه سخنرانی کند که به خاطر مشکلاتی که برای وی پیش آمد متاسفانه برنامه تغییر کرد.

طلوعیان ادامه داد: میز وحدت اصولگرایان جلسه‌ای است که از گروه‌های مختلف اصولگرایی در آن شرکت می‌کنند و وحدت خود را اعلام خواهند کرد. اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نیز به عنوان برگزارکننده این مراسم وظیفه خود را انجام خواهد داد.

وی در خاتمه گفت: ما مراسم دیگری نیز در این رابطه در فروردین ماه در تهران خواهیم داشت که در آن مراسم نیز اصولگرایان دور هم جمع می‌شوند و مجددا وحدت خود را اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها