امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147189
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 157
به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهی از خبرنگاران به نمایندگی از رسانه های خود از جمله

به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهی از خبرنگاران به نمایندگی از رسانه های خود از جمله پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سایت مشرق و جهان، همشهری پایداری، انتشارات یا زهرا(س) و برنامه «تا آسمان» به دیدار مادر شهید علیرضا ستاری رفتند.

 

این شهید عزیز در فتنه سال 88 توسط اغتشاش گران مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بر اثر جراحات ناشی از همان اتفاق سال گذشته به شهادت رسید.

مادر شهید ستاری با گلایه از برخی بی توجهی های نهاد های مربوطه گفت: اگر چه تا کنون هیچ کسی از این نهاد ها به دیدن ما نیامده تا ببیند بدون پسرم خانواده اش چه می کنند و لااقل با حضورشان تسکینی باشند بر دل داغدیده اما همچنان پای ولایت و نظام ایستاده ایم.

وی گفت اگر بیست پسر دیگر هم داشتم همه را در همین راه می فرستادم و ما هیچ وقت پشت رهبرمان را خالی نخواهیم کرد.

 

مادر شهید ستاری به تماس تلفنی مسیح علینژاد خبرنگار رسانه های بیگانه اشاره کرد و گفت: روزی این خانم با من تماس گرفت و گفت ما می دانیم شما از طرف دولتتان حمایت نمی شوید، اگر با ما باشید پسرتان را جهانی می کنیم و کمکتان خواهیم کرد.

وی ادامه داد: من اسم این خانم را قبلا از فرزندانم شنیده بودم. به او گفتم نمی دانم هدفت چیست ولی بدان اوضاع هر چه باشد من ولایت و کشورم را رها نمی کنم.

مادر این شهید عزیز درخواستش از مسئولان این بود که بیشتر به فکر خانواده پسرش و به خصوص دو فرزندش باشند.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها