امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147190
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 137
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از ریانوستی، سرگی دونسکوی، وزیر منابع طبیعی و محیط زیست روسیه اواخر ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از ریانوستی، سرگی دونسکوی، وزیر منابع طبیعی و محیط زیست روسیه اواخر هفته جاری در جریان سفر دوروزه به تهران، مسائل همکاری با ایران در زمینه اکتشافات نفتی و گازی را با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ایران بررسی می‌کند.

در اعلامیه وزارت منابع طبیعی و محیط زیست روسیه آمده است: "سرگی دونسکوی وزیر منابع طبیعی و محیط زیست روسیه در روزهای 20 و 21 ماه فوریه (2 و 3 اسفندماه) برای رایزنی با مقامات ذیربط ایرانی در باره مسائل مرتبط با همکاری های دو کشور در این زمینه به تهران سفر می کند".

در این اعلامیه گفته می شود: "قرار است دونسکوی با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ایران به منظور رایزنی در خصوص همکاری دو کشور در زمینه اکتشافات نفتی و گازی دیدار و گفتگو کند. همچنین گفتگو ها با محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعیت، معدن و تجارت ایران و حمید چیت چیان وزیر انرژی این کشور در برنامه سفر وی قرار دارد".

هدف عمده این سفر امضای پروتکل حفاظت از تنوع زیستی دریای خزر، الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریای خزر از طرف روسیه اعلام شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها