امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147192
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 139
سردار علی مؤیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کشف بیش از 7 کیلوگرم کوکایین در کوله پشتی یکی از مسافران در ...

سردار علی مؤیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کشف بیش از 7 کیلوگرم کوکایین در کوله پشتی یکی از مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

وی گفت: در این راستا باند قاچاق کوکائین از برزیل به قطر و سپس ایران را شناسایی و منهدم کردیم.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر در تشریح چگونگی انهدام این باند گفت: در راستای مقابله با موادمخدر پرخطر از جمله کوکائین با کارهای اطلاعاتی متوجه شدیم که یک باند از برزیل به قطر و از قطر به ایران کوکائین وارد می‌کند.

وی با بیان اینکه پلیس در همان فرودگاه محموله را کشف و توقیف کرده است گفت: این اتفاق در همین 2 هفته اخیر رخ داده و تمام اعضای این باند در ایران که 3 نفر بودند دستگیر شدند.

مویدی ملیت تمام افراد دستگیر شده در ایران را ایرانی دانست و یادآور شد: این باند بین‌المللی بوده و افرادی از سایر کشورها نیز در آن عضو هستند.

وی مکان جاسازی این مقدار کوکائین را کوله پشتی یکی از مسافران عنوان کرد و افزود: این محموله بیش از 7 کیلوگرم کوکائین بود که در کوله پشتی یکی از مسافران که خود عضو باند قاچاق بوده جاسازی شده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار