امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147205
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 17
عبدالرحیم نوه‌ابراهیم مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: ...

عبدالرحیم نوه‌ابراهیم مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی وزارت علوم برای بازنگری برنامه‌های درسی، دانشگاه‌ها تا شهریور 94 فرصت دارند که برنامه‌های درسی با بیش از 10 سال سابقه را بازنگری کنند.

وی افزود: دانشگاه‌ها باید برای بازنگری برنامه‌های درسی کمک کنند و کمیته بررسی بازنگری‌ها در وزارت علوم نیز در این موضوع فعالیت می‌کنند.

نوه‌ابراهیم با بیان اینکه برنامه‌های درسی بیش از هزار برنامه است گفت: حدود 600 برنامه داریم که بیش از 10 سال از تدوین آنها می‌گذرد که این برنامه‌ها باید بازنگری شوند و در صورتی که دانشگاه‌ها تا شهریور 94 این برنامه ها را بازنگری نکنند با خطر صفر شدن ظرفیت روبرو می‌شوند.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: 50 درصد برنامه‌هایی که نیاز به بازنگری دارند در حوزه علوم انسانی هستند و شورای تحول علوم انسانی مسئولیت دارد در این حوزه کمک کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها