امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147224
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۹
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم رونمایی کتاب صوتی «من زنده‌ام» امروز سه شنبه از ساعت 16 با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم رونمایی کتاب صوتی «من زنده‌ام» امروز سه شنبه از ساعت 16 با حضور نویسنده اثر جمعی از شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار می‌‌شود.

حمیدرضا شاه‌آبادی، علیرضا قزوه، مریم مجتهدی، میثم نیلی، مهدی صرامی، محمدحسین نجات و ... در این مراسم حضور دارند.

کتاب صوتی «من زنده‌ام» به کوشش انتشارات شادن پژواک تولید شده و مقدمه این اثر توسط معصومه آباد، نویسنده کتاب، خوانده شده و قرائت بخش‌های دیگر کتاب نیز برعهده صبا راد، مجری تلویزیون، بوده است.

برای شنیدن کتاب صوتی من زنده‌ام می‌توانید با شماره ۷۸۲۴۱۷۱۷ از استان تهران و با شماره ۰۲۱۷۸۲۴۱۷۱۷ تماس بگیرید. در این کتاب ۱۶ ساعت کتاب صوتی با صدای صبا راد، پخش نسخه صوتی حاشیه‌نگاری مقام معظم رهبری در رابطه با کتاب من زنده‌ام، پخش فایزخوانی جنوبی همراه با موسیقی و پخش نسخه صوتی دیباچه کتاب با صدای نویسنده: معصومه آباد وجود دارد.

کتاب «من زنده‌ام» مجموعه خاطرات خانم معصومه آباد از روزهای کودکی تا زمان اسارتش در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق است. وی روزهای ابتدایی جنگ در سن 17سالگی به مدت هزار و یک‌شب به اسارت در آمد و خاطرات او اکنون کتاب خواندنی «من زنده‌ام» را شکل داده است.

هفده سال دارد فقط؛ هفده سال! دخترِ جوانی است، شوخ و شنگ، آفتاب و ماهتاب‌ندیده؛ عزیزِ دل پدر و محبوب مادر. هفده سال دارد فقط، که جنگ شروع می‌شود؛ هنوز از تاب و تب انقلاب نیفتاده که عراق حمله می‌کند به خاک کشورش. هفده سال دارد که وارد هلال احمر می‌شود تا به برادران هم‌رزم‌اش کمک کند؛ هفده سال دارد که توی جاده ماهشهر به آبادان اسیر می‌شود. هفده سال دارد که می‌شود اسیر جنگی! شهرزاد قصه‌گو، هزار و یک شب توی چنگال دیو گرفتار می‌شود. «من زنده‌ام» قصه نیست؛ روایتی است واقعی از روزهای اسارت معصومه آباد در عراق.

این کتاب همچنین به عنوان کتاب منتخب اولین دوره مسابقه کتاب و زندگی معرفی شد که در زمان اجرای مسابقه قیمت آن به نصف کاهش پیدا کرد. همچنین در لیست هفتگی زیر بازارچه کتاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که اختصاص به فروش هفتگی کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دارد ماه‌ها در صدر کتاب‌های پرفروش قرار داشت.

حضور در این برنامه برای عموم و خبرنگاران سایر رسانه‌ها آزاد است. پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در میدان فردوسی، خ انقلاب، کوچه شاهرود پ1 واقع شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها