امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147247
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۹
تعداد بازدید: 244
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محسن پیرهادی در جریان یکصد و سی و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه از 60 هزار پرسنل شهرداری، 48 هزار نفر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محسن پیرهادی در جریان یکصد و سی و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه از 60 هزار پرسنل شهرداری، 48 هزار نفر عضو بسیج هستند، اظهارداشت: در حال حاضر 34 حوزه زیرمجموعه سازمان بسیج در سایر مناطق مختلف تهران فعالیت می‌کنند ضمن اینکه در شورای شهر تهران نیز پایگاهی برای اعضا و پرسنل شورای شهر تشکیل شده است که عموماً اعضای شورا جزء بسیج هستند.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج شهرداری تهران اقدامات ویژه‌ای را در مناطق مختلف تهران انجام می‌دهد، گفت: آموزش‌های لازم جهت تحکیم بنیاد خانواده، برگزاری جلسات فرهنگی در مناطق، برگزاری دوره‌های آموزش نظامی به پرسنل، تهیه محصولات فرهنگی و برگزاری طرح حلقه‌های صالحین از جمله اقدامات سازمان بسیج محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: سازمان بسیج شهرداری تهران علاوه بر اقدامات اشاره شده برنامه‌های ویژه‌ای را نیز برای فرزندان پرسنل شهرداری برگزار می‌کند که از آن جمله می‌توان به برگزاری اردوهای تابستانی و تفریحی اشاره کرد.

پیرهادی ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی سازمان بسیج به شهرداری، هر دو هفته یکبار تمثالی از یک یک از شهدا همراه با یک جمله در سطح شهر نصب می‌شود.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی این سازمان در دو سال گذشته، گفت: در این بخش 400 نفر مربی تربیت شده است و اقدامات ویژه‌ای در سایر مناطق انجام شده است.

عضو شورای شهر تهران در ادامه به برخی از اعتراضات و واکنش‌هاس صورت گرفته از برخی از اعضاء در زمینه نصب پلاکاردهایی تحت عنوان «عنایت آمریکایی» در ایام دهه فجر در سطح شهر تهران و در مسیر راهپیمایی گفت: در حالی این اعتراضات صورت گرفته است که دولت محترم هیچ اعتراضی به این پلاکاردها نداشته است اما برخی‌ها خود را نماینده دولت فرض کرده و مطالبی را مطرح نمودند.

پیرهادی ادامه داد: در روز راهپیمایی و در سخنرانی رئیس جمهور نیز عنوان شد که آمریکایی ها دروغگو هستند ضمن اینکه بسیج به عنوان حامی تمامی دولت‌ها در سال‌های گذشته بوده است و اینک نیز حامی دولت است اما در مسیر حرکت خواهد کرد.

پیرهادی با تاکید بر اینکه بسیج هیچگاه از مسیر پیام انقلاب خارج نخواهد شد، گفت: برخی‌ها در روزهای گذشته مطالبی را درخصوص نصب پلاکاردهای «عنایت آمریکایی» عنوان کردند که بهتر است اگر حافظ منافع آمریکا هستند شفاف بگویند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه ما همیشه بدهکار انقلاب و گفتمان آن هستیم، گفت: بنده از دوستانی که در روزهای گذشته نسبت به نصب پلاکاردهای «عنایت آمریکایی» اعتراض داشتند خواهش می‌کنم که سیاسی‌کاری و رفتارهای مشمئزکارانه و رفتارهای نادرست خود را کنار بگذارند.

وی در پایان از دو عضو شورای شهر تهران آقایان (حکیمی‌پور و سرخو) درخواست کرد اندیشه خود را در خصوص بسیج تغییر دهند.

به گزارش فارس، در ادامه جلسه، حبیب کاشانی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز از آقایان سرخو و حکیمی‌پور خواست ادبیات مهربان‌تری را بکار ببرند.

کاشانی ادامه داد: تعجب می‌کنیم که در سال‌های گذشته نیز در بودجه شهرداری بودجه‌ای را برای سازمان بسیج اختصاص می‌دادند اما امسال که با نصب برخی از پلاکاردها برخی از دوستان اعتراض و واکنش نشان دادند و نسبت به این موضوع اعتراض داشته‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها