امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147251
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۹
تعداد بازدید: 266
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در پنجاه و پنجمین گردهمایی معاونان دانشجویی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در پنجاه و پنجمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه& zwnj;ها و موسسات آ‌موزش عالی در دانشگاه تربیت مدرس گفت: وضعیت بورسیه‌ها مشخص شده است و فقط کار تجدیدنظر مانده که آن هم در دست اقدام است و امیدواریم تا پایان امسال به سرانجام برسد.

وی افزود: وام دانشجویان دکترا نیز عملیاتی شده و ظرف چند روز آینده پرداخت‌ها انجام می‌شود.

صدیقی با اشاره به بودجه سال 94 گفت: گرچه دانشگاه‌ها از توجه نسبی برخوردار شدند ولی در حوزه صندوق رفاه با مشکل مواجه هستیم.

وی افزود: تلاش داریم که در نحوه کیفیت و کمیت خدمت‌رسانی به دانشجویان با مشکل مواجه نشویم و نقل انتقالات دانشجویان شاهد نیز هدفمندتر دنبال شود.

صدیقی افزود: درس دو واحدی اختیاری مهارت‌های زندگی به دانشگاه‌ها ابلاغ شده و مراحل اجرای آن نیز اجرا می‌شود. همچنین تفاهم‌نامه‌ای با وزارت بهداشت در زمینه پیشگیری از بیماری ایدز داشته‌ایم.

صدیقی گفت: در کمیسیون مرکزی موارد خاص به روز هستیم و پرونده‌ها بات اخیر مواجه نیست.

وی افزود: آیین‌نامه تسهیلات دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز به زودی به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

وی با بایان اینکه سال آینده محدودیت‌های اعتباری وجود دارد گفت: در حوزه تغذیه نگرانی‌هایی داریم که باید از بخش خصوصی بهره‌مند شویم.

صدیقی ادامه داد: 4 هزار میلیارد تومان اعتبار آموزش عالی در سال 93 بوده است که در سال 94 به 4 هزار و 900 میلیارد تومان افزایش یافته ولی امیدواریم به بالای 5 هزار میلیارد تومان برسد.

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها