امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147262
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۹
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر عابدینی که در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود در خصوص علت حضورش اظهار داشت: من کارهایی ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر عابدینی که در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود در خصوص علت حضورش اظهار داشت: من کارهایی در فدراسیون داشتم آمدم که با اسدی سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال آشنا شوم. پرونده‌ای هم در کمیته انضباطی داشتیم و همچنین صحبت‌هایی با محصص و اعضای دیگر کردم. به هر حال من در فدراسیون حاضر می‌شوم و اگر بخواهم در مورد همه مسائل جواب بدهم که نمی‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مجمع فوق‌العاده تصریح کرد: در مجمع عمومی اعلام شد که باید مجمع فوق‌العاده برگزار شود که تمامی ابهامات کمیسیون رسیدگی به تخلفات برطرف شود و قطعا این مجمع برگزار خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در مورد حضور فرهاد مجیدی در کمیته فنی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در همه دنیا به نیروهای جوان خود بها می‌دهند و زمانی که از فوتبال خداحافظی می‌کنند، آنها را در جاهای دیگر به کار می‌گیرند که این کار پسندیده‌ای است. خوب است که مجیدی و کریمی در مسائل تصمیم‌گیرنده حضور داشته باشند زیرا آنها فوتبال را حس می‌کنند. همه آدم‌هایی که در کمیته فنی حضور دارند خوب و مجرب هستند به جز دو نفر که اسم‌شان را نمی‌آورم و سطح‌شان به قدری نیست که در کمیته فنی باشند.

عابدینی در پاسخ به این سؤال که آیا افاضلی جزو این افراد است،‌گفت: اگر تا صبح هم اسم افراد را بیاورید من چیزی نمی‌گویم.

وی در مورد اینکه آیا با چنین شرایطی مهره‌سوزی رخ نمی‌دهد، گفت: باید فرصت بدهیم تا افراد رشد کنند. فرصت‌سوزی نکنیم آینده خوبی را برای آنها رقم بزنیم.

عابدینی در مورد وضعیت باشگاه پرسپولیس یادآور شد: در پرسپولیس هیچ چیز سر جای خودش نیست. وقتی نژادفلاح می‌آید با خودش برانکو را می‌آورد از طرف دیگر مدیریت ملوان می‌خواد پولش را بیاورد. در زمانی پیچ و مهره حمید استیلی را شل کردند. معلوم نیست که تیم باید نتیجه بگیرد یا نگیرد. وقتی نتیجه می‌گیرد کادر را عوض می‌کنند. این به دلیل آن است که آقایان تصمیم‌گیرنده نیستند بلکه جای دیگر در مورد این مسئله تصمیم می‌گیرند که چیزی از فوتبال نمی‌دانند.

وی در مورد تمسخر امیر قلعه‌نویی که توسط عادل فردوسی‌پور انجام داده بود،‌گفت: طنز رسانه‌ای بوده است و مسئله خاصی نیست.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها