امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147276
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعزامی به لرستان، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در جلسه شورای اداری استان لرستان با بیان

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعزامی به لرستان، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در جلسه شورای اداری استان لرستان با بیان اینکه ما میراث بزرگی در اختیار داریم و آن میراث جمهوری اسلامی است، گفت: مقام معظم رهبری گفته بودند ما چون در داخل نظام هستیم قدر آن را نمی‌دانیم.

وی افزود: شما انقلاب مصر را در نظر بگیرید این انقلاب به راحتی به دست نیامده بود از قبل از جمال عبدل ناصر اخوان حضور داشتند و سال‌ها نشستند تا انقلاب کنند اما به ثمر ننشست.

رئیس قوه قضاییه تأکید کرد: امام راحل با تمام مشکلات و فشارهایی که بر مردم وارد شد انقلاب را حفظ کردند همچنین مقام معظم رهبری هم در پیچ‌های زیادی که انقلاب داشت آن را حفظ کردند و با پایمردی مردم انقلاب را به اینجا رساند.

وی ضمن تشکر از مردم به خاطر راهپیمایی پرشور 22 بهمن با بیان این مطلب که بعد از 36 سال مردم به خیابان‌ها آمدند و بر سر استکبار جهانی فریاد زدند و این کار، کار کوچکی نیست گفت: این ملت با اتکا به قدرت لایزال الهی راه خود را ادامه می‌دهد و در منطقه الگو است در لبنان و یمن افتخار می‌کنند که الگوی‌شان جمهوری اسلامی ایران است.

آملی لاریجانی با اشاره به برخورد دستگاه قضایی با مفاسد اقتصادی گفت: هم‌اکنون چند پرونده فساد مالی داریم که باید آنها را بررسی کنیم.

وی افزود: در یکی از آنها شخصی 6 هزار و 500 میلیارد تومان از بانک‌ها وام گرفته است و بانک‌ها نباید اینگونه بی‌حساب و کتاب وام دهند و باید با اخذ وثیقه‌های درست اقدام به وام‌دهی کنند و اگر گیرنده وام بدحسابی کرد دیگر به او وام ندهند.

وی افزود: این شخص بخشی از این پول را به صورت ارز از کشور خارج کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها