امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147301
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین کنگره کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پنجشنبه هفته جاری در تهران ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین کنگره کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پنجشنبه هفته جاری در تهران برگزار می& zwnj;شود.

احمدشریف دبیرکل کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در همین باره به خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: از محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات به عنوان سخنران اصلی و از جواد اطاعت، محسن رهامی و الیاس حضرتی به عنوان سخنرانان فرعی دعوت به عمل آورده‌ایم.

وی همچنین تصریح کرد: غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران و عباس عبدی از فعالان اصلاح‌طلب به کنگره کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دعوت شده‌اند.

برپایه این خبر کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان از سال 78 مجوز فعالیت خود را از کمیسیون ماده 10 احزاب دریافت کرد اما به دلیل ایرادات اساسنامه‌ای تاکنون موفق به برگزاری کنگره نشده بود.

کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در کنگره پس‌فردای خود (پنجشنبه) عنوان «تشکل‌های سیاسی و پایش منافع ملی» را در دستور کار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها