امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147333
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، پرویز نمازی مسئول بخش پرستاری بیمارستان مطهری(ره) در نشست خبری چهارمین همایش کشوری سوختگی گفت: درمان سوختگی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، پرویز نمازی مسئول بخش پرستاری بیمارستان مطهری(ره) در نشست خبری چهارمین همایش کشوری سوختگی گفت: درمان سوختگی درآمدزا نیست و همان طور که جراحان از مراکز سوختگی استقبال نمی‌ کنند، پرستاران نیز به سمت این مراکز نمی‌روند، چرا که کارانه پایینی دارند، بنابراین بیمارستان دیگری را انتخاب می‌کنند.

وی تصریح کرد: بیمار سوختگی با سایر بیماران از نظر ظاهری و زمان مورد نیاز خدمت متفاوت است، ضمن اینکه اغلب افراد دچار سوختگی مشکلات روحی نیز پیدا می‌کنند و کار کردن با این افراد سخت است.

نمازی گفت: خوشبختانه از سال گذشته در پی قانون ارتقای بهره‌وری، حق شبکاری پرستاران افزایش یافته و ساعات کاری کاهش یافته است و امتیازات ارائه‌شده برای مراکز سوختگی تا حدی انگیزه را برای کار کردن در این مراکز افزایش داده است، ولی هنوز کافی نیست.

وی گفت: این مشکلات باعث شده است تا پرستاران کافی، در مراکز سوختگی کار نکنند و بر همین اساس برای هر بیمار نمی‌توانیم دو پرستار قرار دهیم، چرا که هر بیمار سوختگی بر اثر استانداردها نیازمند دو پرستار است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها