امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147345
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وحید قبادی دانا، رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به اینکه اداره تربیت بدنی سازمان جوانان هلال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وحید قبادی دانا، رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به اینکه اداره تربیت بدنی سازمان جوانان هلال احمر پس از 5 سال وقفه دوباره احیا شده است، افزود: المپیادهای ورزشی وسیله‌ای به عنوان بزرگترین رخداد ورزشی در سازمان جوانان هلال احمر وسیله‌ای برای ایجاد دوستی و رفاقت جوانان ورزشکار هلال احمر در استان‌های مختلف است.

وی در ادامه با اشاره به اهداف برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی گفت: هدف از فعالیت‌های ورزشی در سازمان جوانان هلال احمر بالا بردن روحیه امید و ایجاد نشاط و شادمانی در بین جوانان است.

قبادی دانا افزود: همچنین تقویت قوای جسمانی و آمادگی جسمانی برای حضور در فعالیت های سختی همانند کمک رسانی و امداد به نیازمندان از دیگر اهداف برگزاری این فعالیت‌هاست.

وی در ادامه بیان کرد: جوانان هلال احمر در خلال ورزش‌های تیمی مدیریت و رهبری را می آموزند و یاد می‌گیرند چگونه باعث تحقق بهترین‌ها شوند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر از رژه ورزشی نمادین استان‌ها به عنوان نمادی از صلح و دوستی در هلال احمر یاد کرد و گفت: اعضا در هنگام رژه ورزشی دست در دست یکدیگر پیوسته و متصل به هم حرکت کردند که این نماد صلح و دوستی در هلال احمر است و باعث و شعف و شادی در دل همه ایرانی‌هاست. در هلال احمر به جای رقابت رفاقت داریم و سعی می‌کنیم به بهانه فعالیت‌های ورزشی دوستی‌ها را تحکیم کنیم.

وی افزود: طبیعتاً در این مسابقات تیمی برنده است که مشارکت یکایک اعضا را در بر داشته باشد. در مسابقات برد و باخت مطرح نیست و زمانی سطح بالاست که سطح جوانمردی، اخلاق، تفاهم و همدلی بالا باشد.

قبادی دانا همچنین هدف از برگزاری مسابقات را تحقق کلام مقام معظم رهبری مبنی بر بالا بردن روحیه تذهیب، تحصیل و ورزش در جوانان بیان کرد و تحقق هرچه بیشتر آن در فعالیت‌های هلال احمر را خواستار شد.

در ادامه این برنامه امیر لـله گانی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر گفت: سازمان جوانان هلال احمر بالغ بر یک میلیون عضو جوان دارد و این مسابقات با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر افزایش روحیه تذهیب، تحصیل و ورزش در جوانان برگزار می شود.

لـله گانی افزود: اداره تربیت بدنی سازمان جوانان هلال احمر با توجه به حضور جوانان در این سازمان و روحیه ورزش و نشاط در آنها بعد از وقفه پنج ساله دوباره از سر گرفته شد و اداره تربیت بدنی احیا شد.

وی در ادامه گفت: در این اداره برنامه‌ریزی خوبی برای فعالیت‌های ورزشی در نظر گرفته شده است و المپیاد فرهنگی ورزشی، دوره کویرنوردی، جنگل نوردی و کوهنوردی در همین راستا در سال جاری برگزار شد.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر در خصوص ساختار این مسابقات توضیح داد: مسابقات در دو سطح استانی و کشوری برگزار شد و در مرحله استانی تیم ها در قسمت برادران در سه رشته فوتسال، شنا و غریق نجات و آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی و خواهران در سه رشته والیبال، شنا و غریق نجات و آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی برگزار شد. تیم های برتر نیز در مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی در ادامه گفت: بالغ بر 1800 نفر از اعضای تیم های برتر استانی کشور در این رقابت ها در مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت می پردازند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها