امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147349
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با افتتاح نخستین مرکز تخصصی آب درمانی دانش‌آموزان استثنایی در مجتمع ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با افتتاح نخستین مرکز تخصصی آب درمانی دانش‌آموزان استثنایی در مجتمع آموزشی و توانبخشی توانخواهان در سعادت آباد، جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیران کل و مشاوران آموزش و پرورش و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران برگزار شد، نخستین مرکز آب درمانی افتتاح شد و در دسترس دانش‌آموزان دختر معلول سراسر تهران قرار گرفت.

وجیه‌الله پرویزی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در این مراسم با اشاره به اینکه 6 هزار دانش‌آموز معلول در تهران در مدارس استثنایی درس می‌خوانند، گفت: علاوه بر این، 2 هزار دانش‌آموز با نیازهای ویژه در مدارس عادی مشغول به تحصیل هستند.

 وی با تأکید بر نیاز این دانش‌آموزان در استفاده از فیزیوتراپی و آب درمانی بیان داشت: باید شرایطی فراهم شود تا دانش‌آموزان در فضای آموزشی متعلق به خودشان درس بخوانند و از امکانات مناسب برای بهبود شرایط جسمی و روحی خود بهره‌مند شوند.

پرویزی با تأکید بر اینکه تا امروز برنامه‌ریزی‌های خوبی در حوزه استثنایی اتفاق افتاده است، گفت: اولین گلخانه تمام پلی کربنات کشت گیاهان آپارتمانی در منطقه 5 به همت آقای مصلی نژاد خیّر مدرسه ساز افتتاح شد و دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در رشته کشت گیاهان آپارتمانی تحصیل می‌کنند.

پرویزی، افتتاح پروژه‌ها در حوزه آموزش و پرورش استثنایی در سال جاری را موفق خواند و بیان داشت: حضور خیرین مدرسه‌ساز در ساخت و تجهیز این مدارس و مجتمع‌ها بسیار قابل توجه بود و ما همیشه مدیون زحمات خیرین هستیم.

در این مراسم امیر نعمت بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران به کارهای خیر و خدمت به معلولان اشاره کرد و گفت: کسانی که در این حوزه کار می‌کنند و به این فرشته‌های معصوم خدمت رسانی می‌کنند در نزد خداوند محبوب هستند و مطمئن باشند، کار خیر آنها بدون جواب نمی‌ماند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار