امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14736
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۵
تعداد بازدید: 100
به گزارش فارس به نقل از بتانیوز، سازمان های مختلف بهره گیرنده از خدمات کلود مایکروسافت از این پس می‌توانند ایمنی دسترسی به خدمات کلود آزور را برای ...

به گزارش فارس به نقل از بتانیوز، سازمان های مختلف بهره گیرنده از خدمات کلود مایکروسافت از این پس می‌توانند ایمنی دسترسی به خدمات کلود آزور را برای کارکنان خود و همین طور شرکای تجاری و مشتریانشان ارتقا دهند.

البته فعال کردن این قابلیت اختیاری است و در صورت عدم تمایل می توان از همان خدمات گذشته استفاده کرد. سرویس کلود یاد شده دسترسی به بسیاری از قابلیت ها و برنامه های مختلف را برای کاربران ویندوز آزور بدون مشکلات زیاد ممکن می کند.

برای فعال کردن این سرویس جدید کاربران باید برنامه همراه خاصی را بارگذاری و بر روی گوشی های خود نصب کنند. فعال سازی این برنامه از طریق تماس تلفنی یا دریافت پیامک صورت می گیرد. در این سیستم فرایندهایی برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات کلود هم پیش‌بینی شده است.

مایکروسافت فناوری ارائه این خدمات را از شرکت PhoneFactor به دست آورده است که سال گذشته آن را خریداری کرده بود. تخصص PhoneFactor در زمینه ارائه خدمات تشخیص هویت از طریق تلفن بوده است.

خدمات یاد شده ایمنی دسترسی به Office 365، ویندوز آزور، Windows Intune و  Dynamics CRM Onlineرا تامین می کند. هزینه فعال کردن این خدمات یک دلار به ازای هر کاربر در هر ماه است.
انتهای پیام/ آ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها