امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14739
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۵
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید نامجو در نشست شورای برق که به صورت هفتگی در محل حوزه ستادی وزارت نیرو با حضور مدیران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید نامجو در نشست شورای برق که به صورت هفتگی در محل حوزه ستادی وزارت نیرو با حضور مدیران ارشد صنعت برق به منظور بررسی مسایل، اقدام ها، فعالیت ها و مشکلات صنعت برق کشور برگزار می شود، با اشاره به نزدیک شدن به پیک تابستان، گفت: باید برنامه ریزی شود تا موضوع سوخت کشور با حساسیت کامل مدیریت شود.

وی ادامه داد: من مطمئن هستم که صنعت برق کشور همیشه فعالیت های خود را کامل و جامع انجام می دهد و هیچ گونه نگرانی از تامین برق مطمئن و پایدار در کشور وجود نخواهد داشت، چرا که این صنعت همیشه با برنامه ریزی های گسترده خود عملکرد بسیار موفقی را در کشور داشته است.

*قدردانی رئیس جمهور از صنعت آب و برق در زمان انتخابات 

وزیر نیرو سپس با اشاره به برگزاری با شکوه انتخابات در کشور و خلق حماسه سیاسی، گفت: رییس جمهوری پس از برگزاری موفقیت آمیز رویداد مهم انتخابات، به خاطر همکاری های گسترده از سوی صنعت آب و برق در طول این مدت، از وزارت نیرو به صورت ویژه قدردانی کرد.

وی اظهار داشت: خلق چنین حماسه سیاسی از سوی کشور بی نظیر و صنعت آب و برق کشور نیز مثل همیشه با تمام توان خود در صحنه بود.
انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها