امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147403
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار موسیقی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنسرت شب گذشته محسن یگانه خواننده جوان پاپ کشورمان (28 بهمن ماه) در سالن همایش‌های ...

به گزارش خبرنگار موسیقی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کنسرت شب گذشته محسن یگانه خواننده جوان پاپ کشورمان (28 بهمن ماه) در سالن همایش‌های برج میلاد تهران با شور و هیجان زیاد و آهنگ ابتدایی «حباب» آغاز شد، سالن پس از یک ساعت تعویق اجرا جای سوزن انداختن نبود!
یگانه در صحبت ابتدایی خود گفت که تصور می‌کرده یک روزی برسد مردم از آلبوم حباب خسته شوند اما هنوز هم این آلبوم طرفدار زیاد دارد و او هم این عشق و علاقه مردم را دوست دارد.

وی که مردم را به شور و هیجان بیشتر در سالن تشویق می‌کرد در بخش دیگر اجرای خود گفت که این روزها به جز بچه داری مشغول تهیه آلبوم جدید نیز هست! که البته قرار بوده این خبر را ندهد ولی به عنوان مژده می‌گوید که به امید خدا آلبوم جدید تا پیش از عید آماده و پخش شود، البته امیدوار است که آماده شود و مردم هم آن را دوست داشته باشند چون احساس می‌کند که سلیقه‌اش به سلیقه مردم نزدیک است و هر آهنگ و شعری که انتخاب می‌کند علاقه‌مندانش نیز بدان علاقه دارند.

آهنگ دومی که محسن یگانه اجرا کرد، «دوست دارم» بود که با استقبال خیل خوب مردم روبه رو شد و سپس آهنگ‌های «رگ خواب»،‌«نباشی»، «هوایی شدی» را اجرا کرد.

از حاشیه‌های این کنسرت مشکلات فنی که در سن ایجاد شده بود که از ابتدا تا اواخر این کنسرت ادامه داشت و یگانه مدام در تلاش برای صحبت برای رفع آن بود به طوریکه تا یک اجرا تمام می‌شد با مسئولین سن شروع به صحبت می‌کرد. وی در جای دیگری از صحبت‌هایش گفت: خستگی زیاد این چند وقت اجازه نمی‌دهد که زیاد صحبت کنم قبلاً زیاد در کنسرت‌ها پرحرفی می‌کردم اما الان فقط ماراتون آهنگ داریم!

یگانه در صحبت‌های خود هیجانش را برای آلبوم جدید مکرراً نشان داد و گفت امیدوار است که مردم نیز آن را دوست داشته باشند، آهنگ‌های بعدی به صورت گلچین و رمیکس اجرا شد ، آهنگ‌های «نشکن دلمو» ، «بمون»،‌ «عذاب» و «سکوت» مختصر و در ادامه هم اجرا شد و یکی از عللی که سالن نیز شور و هیجان زیاد داشت همین انتخاب صحیح آهنگ‌ها و ترکیب آنها با هم و همینطور شور و هیجان خود یگانه در اجرای آثار بود.

آهنگ بعدی «خیلی دلم ازت پره» بود که خودش پیش از اجرا عنوان کرد که این آهنگ به طرز ناگواری در بازار پخش شد که راضی بدان نبودم ولی خب اتفاق بود و با این حال آن را خیلی دوست دارم. آهنگ‌های پایانی نیز «نرو» و دوباره تکرار «دوست دارم» بود.

یگانه در پایان مراسم با گلایه از وضعیت سیم‌هایی که در سطح سن سالن اجرا ریخته است، گفت: آخر این سیم‌ها کار دست من می‌دهد!

در انتها نیز این خواننده پاپ کشور اعضای گروهش را معرفی کرد، از بهمن برادران ،نوازنده پرکاشن تا مجید برومند، گیتاریست گروه و عماد نکویی، ویولون که البته وی درباره عماد نکویی مطرح کرد که وی در خارج از کشور نوازندگی می‌کرده و پس از یک کنسرت به گروه یگانه در تهران پیوسته است و اکنون نیز جزو عوامل ثابت گروه شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها