امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147415
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آژانس عکس ایران سه نشست تخصصی عکاسی با حضور محمدمهدی رحیمیان، بهنام صدیقی، محمدحسین حیدری و علیرضا کریمی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آژانس عکس ایران سه نشست تخصصی عکاسی با حضور محمدمهدی رحیمیان، بهنام صدیقی، محمدحسین حیدری و علیرضا کریمی صارمی را در پنجاه و دومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اروند برگزار می‌کند.
موضوع و زمان برگزار این نشست‌ها عبارت‌اند از:

جمعه 1 اسفندماه نشست تخصصی عکاسی مستند اجتماعی در محیط شهری و تعریف و شاخصه یک مجموعه عکس با حضور محمدمهدی رحیمیان

شنبه 2 اسفندماه نشست تخصصی ایده پردازی در عکاسی مستند با حضور بهنام صدیقی

یک‌شنبه 3 اسفندماه نشست و گفتگو با عکاس جنگ محمدحسین حیدری به همراه نمایش اسلایدهای عکس و تحلیل آثار توسط علیرضا کریمی صارمی

نشست و گفتگو با عکاسان جنگ در ادامه مجموعه نشست‌های گفتگو و نمایش آثار عکاسان دفاع مقدس به‌منظور برقراری ارتباط مستقیم این عکاسان به‌عنوان شاهدان دوران پرشکوه دفاع مقدس با نسل امروز ایران اسلامی برگزار می‌شود. این مجموعه نشست‌های با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران و آژانس عکس ایران برگزار می‌شود.

پیش از این دو نشست گفتگو و نمایش آثار عکاس جنگ علی فریدونی در جریان برگزاری پنجاهمین و پنجاه و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان برگزار شده که با استقبال پرشور هنرمندان و حاضرین در جشنواره‌ها رو به رو شده است.

پنجاه و دومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اروند از تاریخ 1 الی 4 اسفندماه در شهر آبادان و به‌صورت همزمان در خرمشهر، در سه بخش فیلم کوتاه، فیلم‌نامه و عکس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها