امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147421
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 206
مسعود ردایی تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل تولید فیلم گفت: ...

مسعود ردایی تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مراحل تولید فیلم گفت: شرایط کار با توجه به فیلمبرداری بخش‌هایی در کشور ارمنستان سخت بود اما با همکاری همه عوامل کار ظرف45 جلسه فیلمبرداری جمعه (24 بهمن) در تهران به پایان رسید.

وی درباره طنز جاری درفیلم گفت: فیلمنامه توسط مهدی مظلومی نوشته شده است و ایشان چهار سال گذشته نگارش فیلمنامه را آغاز کردند و بارها روی فیلمنامه کار کردند و براساس نیاز روز جامعه آن را بازنویسی کردند. به همین دلیل طنز خوبی در فیلم وجود دارد که مخاطب بتواند از آن لذت ببرد.

ردایی درباره مراحل فنی فیلم و اکران آن توضیح داد: تلاش می کنیم مراحل فنی را با دقت سپری کنیم. در حال حاضر کاوه ایمانی در حال تدوین و دکتر عماد توحیدی موسیقی فیلم را خواهد ساخت.

وی درباره نقش و  گریم امین حیایی گفت: امین حیایی در این فیلم نقش یک خارجی را بازی می کند که وارد ایران می شود، گریم شان نیز براساس موقعیت های مختلف طراحی شده است که متفاوت است .

بنابراین گزارش، بخش هایی از فیلم درارمنستان می گذرد که بازیگران اصلی  همراه گروه برای فیلمبرداری ، اواسط فیلم به ارمنستان رفتند.

«سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» داستان سه مأمور خارجی است که برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین‌شده وارد ایران می‌شوند اما از لحظه ورود با موقعیت‌های ویژه ای روبرو می‌شوند که برنامه‌های‌شان را به هم می ریزد.

در این فیلم امین حیایی ، شریفی نیا ، مجید صالحی، لیلا اوتادی، حمید لولایی، سحر قریشی، برزو ارجمند، کیانوش گرامی، شیوا خسرومهر،حسین محب اهری، علی کاظمی، رابعه اسکویی به ایفای نقش پرداختند.

به گزارش فارس، این فیلم در ابتدا با نام «ماموریت تهران» و تهیه کنندگی حسن دادخواه پروانه ساخت دریافت کرد اما گویا نام «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» که مسعود ردایی تهیه کننده جدید فیلم و مهدی مظلومی برای آن در نظر گرفته اند از سوی ارشاد تائید نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها