امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147429
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ارکستر سمفونیک ناسیونال عراق امروز - سه شنبه 28 بهمن- به تهران می آید تا در روز پنجشنبه 30 بهمن و در سی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ارکستر سمفونیک ناسیونال عراق امروز - سه شنبه 28 بهمن- به تهران می آید تا در روز پنجشنبه 30 بهمن و در سی امین جشنواره موسیقی فجر به رهبری آرش امینی اجرای برنامه داشته باشد.

آرش امینی مدیر کل بین الملل سازمان سینمایی که در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد در چهار روز اخیر ضمن حضور در بغداد با ارکستر سمفونیک ناسیونال عراق تمرین کرد.

وی امروز سه شنبه 28 بهمن - به همراه ارکستر سمفونیک ناسیونال عراق به تهران خواهد آمد تا عصر پنجشنبه ساعت 18 در سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اجرا داشته باشد.

امینی به همراه ارکستر سمفونیک ناسیونال عراق قطعاتی از: موتسارت، برامس، چایکوفسکی، چکناوریان و... را اجرا خواهد کرد.

همچنین در بخش دوم این اجرا، محمد امین عزت رهبر عراقی این ارکستر نیز قطعاتی از: فرانس لیست، موسورسگی و قطعه معروف فانتزی برای ساز عود و ارکستر اثر خود را رهبری خواهد کرد.

تمرینات ارکستر سمفونیک ناسیونال از صبح چهارشنبه 29 بهمن در تالار وحدت دنبال خواهد شد و حضور اهالی رسانه در این تمرینات آزاد است.

ارکستر سمفونیک ناسیونال عراق با قدمتی 50 ساله و به رغم ناملایمات و حوادث این کشور هرگز از کار باز نایستاده و هم اینک نیز هر ماه به طور منظم اجرا دارد.

این ارکستر در ماه گذشته اثری از گوستاومالر را در بغداد اجرا کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار