امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14745
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف صبح امروز در جریان بازدید از پروژه بزرگراه طبقاتی صدر اظهار داشت: ما بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف صبح امروز در جریان بازدید از پروژه بزرگراه طبقاتی صدر اظهار داشت: ما بر اساس قولی که دادیم پروژه صدر را مرداد به پایان می‌رسانیم و با تمام ظرفیت از این بزرگراه بهره برداری خواهد شد.

شهردار تهران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که از کی مجددا شروع به کار کردید، گفت: از روز شنبه کارم را در شهرداری تهران از سر گرفتم.

وی خاطر نشان کرد: پروژه بزرگراه طبقاتی شهید صدر 11 کیلومتر است که یک کیلومتر آن و بخشی از کارهای نهایی مانند تجهیزات، روشنایی، امکانات و غیره باقی مانده که امیدواریم در مرداد آن را به پایان برسانیم.

شهردار تهران با بیان اینکه روند کار طبق زمان بندی بوده است، اظهارداشت: به طور حتم وقتی مردم از اینجا عبور می‌کنند مشاهده می‌کنند که کار با حداکثر ظرفیت خود در حال پیشروی است.

قالیباف گفت: کارها در شهرداری تهران طبق روال پیش می‌رود و در این 20 روزی که نبودم، دوستان و همکاران با جدیت کار را دنبال کردند و چون کار سیستمی پیش می‌رود هیچ خللی به آن وارد نشده است.

وی با بیان اینکه ما هرجا که باشیم قصدمان خدمت است و هدف همه این بوده که باری را از دوش مردم برداریم ، تصریح کرد: وقتی رقابت ها تمام می‌شود رفاقت‌ها آغاز می‌شود و تلاش همه ما این است که گره‌ای از مشکلات مردم باز کنیم. فضا نیز باید فضای همکاری و رفاقت‌ها باشد.

قالیباف در ادامه با اشاره به جلسه امروز خود با رئیس جمهور منتخب گفت: یکی از صحبت‌هایی که در جلسه با روحانی مطرح شد این بود که بنده برنامه خود را به طور کامل ارائه کنم و ایشان هم از آن استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها