امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147466
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 34
مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با بیان اینکه استعلام از مراجع ذی‌ربط برای داوطلبین شرکت‌کننده در چهارمین دوره انتخابات ...

مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با بیان اینکه استعلام از مراجع ذی‌ربط برای داوطلبین شرکت‌کننده در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از همان زمان ثبت‌نام آغاز شده است، اظهار داشت: در پایان هر روز و پس از ثبت‌نام از داوطلبان اسامی برای استعلام به مراجع ذی‌ربط ارسال شده است.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از افراد ثبت‌نام‌کننده پاسخ استعلامات خود را دریافت کرده‌اند، گفت:‌در این زمینه تنها تأییدیه هیأت اجرایی و نظارت در انتخابات مانده که این کار نیز در روزهای آینده انجام می‌گیرد.

طلایی با بیان اینکه در دهه اول اسفندماه جوابیه هیأت نظارت و هیأت اجرایی جهت استعلام داوطلبان داده خواهد شد، گفت: این کار از طریق پیامک و یا ثبت اسامی افراد بر روی سایت شورایاری‌ها انجام می‌پذیرد.

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در ادامه در خصوص نحوه تبلیغات داوطلبان در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها، گفت: بزودی آموزش‌های لازم در این زمینه به داوطلبین داده خواهد شد، ضمن اینکه در این راه هیچ کمکی از سوی ستاد هماهنگی انتخابات به داوطلبین نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها