امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۳:۴۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147486
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 7
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سید محمد حسینی دقایقی پیش در حاشیه اختتامیه همایش جامعه اسلامی دانشجویان در پاسخ به خبرنگار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سید محمد حسینی دقایقی پیش در حاشیه اختتامیه همایش جامعه اسلامی دانشجویان در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر ارزیابی وی از جشنواره فیلم فجر امسال اظهار کرد: بنده برخی از فیلم‌ها را ندیدم اما همان‌هایی را که مشاهده کردم خلاف چیزهایی بود که در جشنواره سال‌های گذشته برای اکران مورد توجه قرار می‌گرفت.

وزیر سابق ارشاد تصریح کرد: مسئله مهم در جشنواره فیلم فجر این است که فیلم‌ها نباید یاس‌آور باشد در صورتی که بسیاری از فیلم‌های امسال ناامیدکننده بود.

وی تاکید کرد: در یکی از فیلم‌ها چیزی خلاف مسئله افزایش جمعیت تبلیغ شد در حالی که مسئله افزایش جمعیت امروز از تاکیدات رهبر معظم انقلاب است.

حسینی عنوان کرد: همچنین در حوزه دفاع مقدس شاهد فیلمی بودیم که بسیار ضعیف بود و با چیزی به نام دفاع مقدس شروع شد اما با موضع عشق و عاشقی به حاشیه کشیده شد.

وزیر سابق ارشاد تاکید کرد: انتقادها در مورد عملکرد دولت یازدهم و جشنواره فجر بسیار زیاد است اما فرصت کم.

وی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر تشریح فضای نقد در دولت گفت: دولت عنوان می‌کند که حتی دانش‌آموزان هم می‌توانند آنها را نقد کنند اما با کوچکترین نقد، عناوینی همچون کم‌سواد و بی‌شناسنامه به منتقدان می‌زنند و این زیبنده دولت نیست و باید تحمل خود را بالا ببرد.

حسینی گفت: بنا نیست با روی کار آمدن یک طیف سیاسی در دولت دیگر نظریات نادیده گرفته شود و فقط نظر خودشان را حاکم کنند.

انتهای پیام/3138/ط30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار