امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14749
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منوچهر جهانیان معاون گردشگری کشور با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه در راستای استفاده و به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، منوچهر جهانیان معاون گردشگری کشور با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه در راستای استفاده و به کارگیری ظرفیت دفاتر (ICT) روستایی برای معرفی جاذبه های گردشگری روستایی و عشایری در کشور به امضاء مسئولان دو طرف خواهد رسید.

وی افزود: راه اندازی دفاتر اطلاع رسانی گردشگری روستایی شناخت و اطلاعات لازم را در زمینه های مختلف از جمله جاذبه های گردشگری، تاریخی، تنوع اقلیمی، محیط طبیعی و انسانی، آداب و رسوم و ... در اختیار گردشگران و مسافران قرار خواهد داد.

جهانیان تاکید کرد: این دفاتر همچنین اطلاعات مربوط به محل اسکان و اقامت گردشگران اعم از سیاه چادرها، اقامتگاه های بومی و خانه های روستایی را در اختیار مسافران و گردشگران قرار خواهد داد.

به گفته معاون گردشگری کشور راه اندازی دفاتر اطلاع رسانی گردشگری روستایی علاوه بر معرفی ظرفیت ها و امکانات مختلف روستایی و عشایری کشور به گردشگران داخلی و خارجی، ایجاد و توسعه اشتغال پایدار و رشد اقتصادی خانواده های روستایی را در پی خواهد داشت.

مراسم انعقاد تفاهم نامه بهره برداری از ظرفیت دفاتر(ICT)در روستاها  به عنوان دفاتر اطلاع رسانی گردشگری روستایی در کشور ساعت 9 صبح فردا (28 خرداد) در سالن اجلاس سران برگزار می شود.
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار