امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147496
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 23
داریوش ورناصری، مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص وضعیت سیستم ...

داریوش ورناصری، مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص وضعیت سیستم گرمایشی مدارس استان تهران اظهار داشت: مدارسی که به تازگی احداث شده یا نوسازی شدند، قطعاً بخاری گازی ندارند و همه بدون استثنا به سیستم حرارت مرکزی مجهز هستند.

وی اضافه کرد: در استان تهران 4 هزار کلاس درس داریم که از بخاری‌های گازسوز استفاده می‌کنند که این بخاری‌ها در بخش مدارس فرسوده قرار دارند البته استفاده از بخاری‌های گازی الزاماً ممنوعیت ندارد بلکه استفاده از بخاری‌های گازی غیراستاندارد ممنوع است.

وی افزود: همانطور که عنوان شد در برخی از مدارس بخاری گازی با مُهر سازمان استاندارد استفاده می‌شود البته سیاست سازمان نوسازی مدارس در کشور و استان‌ها حذف بخاری‌های گازی استاندارد نیز هست و تصمیم دارد تمام مدارس به سیستم پکیج و حرارت مرکزی تبدیل شود.

ورناصری تصریح کرد: در استان تهران بخاری نفتی چکه‌ای نداریم و اگر موردی در این خصوص وجود دارد اعلام شود تا شخصاً این موضوع را پیگیری کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها