امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147503
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس ماده 76 قانون تعاون، شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌ها باید اساسنامه خود ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس ماده 76 قانون تعاون، شرکت‌های تعاونی و اتحادیه‌ها باید اساسنامه خود را تا 3 ماه بعد از ابلاغ قانون، با قانون جدید تطبیق دهند تا از مزایایی قانونی برخودار شوند.

بر همین اساس، روند تغییرات ابتدا از اتاق تعاون مرکزی ایران آغاز شد و بر اساس نشست مجمع عمومی 15 دی‌ماه اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند.

به گزارش فارس، اعضای هیئت رئیسه هم نشستی در 6 اسفند ماه 93 برگزار کرده و بهمن عبدالهی را به عنوان نخستین « رئیس اتاق تعاون ایران» بر اساس قانون جدید منتخب خود اعلام کردند.

بر همین اساس، طی روزهای گذشته مراحل ثبت اتاق تعاون ایران در اداره ثبت شرکت‌ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اتمام رسید؛ بنابراین، فعالیت رسمی و قانونی اتاق با تشکیلات جدید آغاز شد.

بر اساس این گزارش،‌ در انتخابات هیات رئیسه، محمد جلیلیان، بهمن عبدالهی، حسین رحمانی نیا، ماشاالله عظیمی، محمد کریمی، اسماعیل خلیل زاده و حسن رسولی به عنوان اعضای اصلی هیات رئیسه انتخاب شدند.

همچنین، آقایان ملا رمضانی و داریوش پاک بین به عنوان اعضای علی البدل هیات رئیسه برگزیده شدند و در انتخاب بازرسان اتاق نیز آقایان بداغی و خواجوی بجستانی به عنوان اعضای اصلی و بازرسانی و مسلمی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها