امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147515
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۶
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم تجلیل از رجب محمد‌زاده جانباز سرافراز خطه خراسان با حضور فاطمه آلیا، ...

به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم تجلیل از رجب محمد‌زاده جانباز سرافراز خطه خراسان با حضور فاطمه آلیا، امیرحسین قاضی& zwnj;زاده هاشمی، حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد، نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار 143، صمیمی رئیس بنیاد شهید استان تهران و جمعی از علاقمندان به این جانباز بزرگ هم‌اکنون در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار می‌شود.

در ابتدای این مراسم قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عناوین مختلفی در تاریخ است که با ذکر آنها انسان به سوی خوبی و بدی حرکت می‌کند، اظهار داشت: در تاریخ برای عبرت گرفتن نکات منفی بسیاری مطرح شده است که در مقابل آن نیز برای رشد و تعالی انسان موارد مختلفی از خوبی‌ها وجود دارد. همانطور که خداوند در قرآن کریم نیز با بیان قصص و حوادث مختلف تاریخ انسان را به سوی کمال سوق می‌دهد.

وی با بیان اینکه خداوند در زندگی ما خوبانی را قرار داده تا با الگوگیری از آنها زندگی سعادتمندی را طی کنیم، گفت: وقتی تصور می‌کنند که دیگر دوران خوبی‌ها به اتمام رسیده است در حالی که اینچنین نیست. خداوند همه خوبی‌ها را برای انسان‌ها در تمامی اعصار قرار داده و این ما هستیم که باید با الگوگیری از افراد صالح خداوند راه درست را پی گیریم.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به ویژگی‌های رجب محمد‌زاده جانباز 8 سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: بابا‌ رجب با تمام وجود زندگی خود را در طبق اخلاص گذاشت و برای زنده نگه داشتن اسلام در راه خدا مبارزه و ایستادگی کرد.

وی با بیان اینکه جانبازان نمونه بارز ایستادگی و ایثار هستند، افزود: در روایاتی دیدم که مقام جانبازان بالاتر از مقام شهدا ذکر شده است چرا که شهید به مقام وصل می‌رسد اما جانباز پس از سختی‌های فراوان مورد آزمایش الهی قرار می‌گیرد تا اینکه به معبود بپیوندد.

نماینده مردم مشهد در خانه ملت با اشاره به سختی‌هایی که رجب محمد‌زاده کشیده است گفت: ما باید از جانبازان به ویژه بابا‌رجب درس ایستادگی و مقاومت بگیریم. معرفی چنین جانبازانی به نوعی معرفی اسلام و ارزش‌هایی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور نهادینه شد.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه همه ما در برابر چنین افرادی وظایف خطیری داریم، افزود: توجه به جانبازانی همچون رجب محمد‌زاده فرصتی برای گذر از غفلت‌هاست به همین خاطر از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که در حال الگوسازی است تشکر می‌کنم و امیدوارم این روند در سایر رسانه‌ها که نقش مهمی در الگوسازی دارند پیگیری شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار