امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147529
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۶
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خجسته رئیس کمیسیون سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم جانباز سرافراز ...

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خجسته رئیس کمیسیون سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم جانباز سرافراز « رجب محمدزاده» با بیان این که امروز بابا رجب الگویی برای بشریت است اظهار داشت: جانبازانی همچون بابا رجب سوختند تا امنیت و آسایش را برای ما رقم بزنند. جمهوری اسلامی ایران به برکت خون و ایثار شهدا و جانبازان کشورمان سرافراز شده است.

وی با اشاره به سختی‌هایی که جانبازان دفاع مقدس متحمل می‌شوند گفت: «بابا رجب» ها روزی چند بار شهید می‌شوند. جمهوری اسلامی ایران با دعای آنها به ابرقدرتی در میان کشورهای جهان تبدیل شده است بنابراین ما باید با الگوگیری از رفتار آنها فرهنگ ایثار را ترویج کنیم.

خجسته با بیان این که فرهنگ ایثار و شهداتی که در هشت سال دفاع مقدس تجلی یافت به جز در صحنه کربلا دیده نشد خاطرنشان کرد با چنین فرهنگی است که اسلام زنده است بنابراین ما نباید اجازه دهیم این فرهنگ غنی به فراموشی سپرده شود. چرا که درخت انقلاب با خون شهدا و جانبازان تنومند شده و ثمره آن نیز تشکیل درخت انقلاب و گسترش بیداری اسلامی است که امیدواریم با تلاش رسانه‌ها بتوانیم این فرهنگ را در تمام نقاط جهان توسعه بخشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار