امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۵:۱۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14753
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 93
حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ملکی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: نشست دوره‌ای دبیران ...

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ملکی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: نشست دوره‌ای دبیران کمیته‌های ستادی همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش امروز با با هدف تشکیل کارگروه‌های تخصصی پیگیری اهداف موافقت‌نامه همکاری این دو نهاد برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست‌ها برنامه‌ها با حضور دبیران کمیته‌های ستادی که نمایندگان معاونت‌ها و بخش‌های مختلف هستند مورد بررسی قرار می‌‌گیرد؛ در حقیقت به عنوان اتاق فکر ستاد همکاری‌ها، برنامه‌ها را بررسی می‌کنیم و پیشنهاداتی را به حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش برای اجرا شدن ارائه می‌دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی اضافه کرد: این برنامه‌ها در عرصه‌های مختلف تربیتی و تبلیغی، پژوهش، برنامه‌ریزی درسی، آموزش و منابع انسانی و فرهنگ‌سازی ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های ارائه ‌شده بستگی به ظرفیت‌ها و نیازها دارد، گفت: تلاش می‌شود برنامه‌هایی بررسی شود که قابلیت اجرا داشته باشند؛ البته برخی از این برنامه‌ها نیاز به تمهید زیرساخت‌هایی دارد که ما قبل از اجرا باید زیرساخت‌ها را فراهم کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار