امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147537
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۶
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام الدین موسوی مدیرعامل پایگاه

به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مراسم تکریم جانباز سرافراز «رجب محمدزاده» که امروز در سالن اجتماعات این خبرگزاری برگزار شد، اظهار داشت: جانبازانی همچون بابا رجب اسطوره ایثار و جوانمردی هستند که کشور، مردم، نظام و تاریخ ما مدیون آنهاست.

وی با بیان این که امثال بابا رجب با وجود مشکلات فراوان روزی چند بار شهید می‌شوند اما باز هم خود را بدهکار انقلاب می‌دانند، گفت: اگر حتی قدم کوچکی برای انقلاب برداریم فکر می‌کنیم که همه به ما بدهکار هستند اما جانبازانی امثال بابا رجب که بیش از 25 سال در شرایط سخت زندگی می‌کنند هنوز هم خود را بدهکار انقلاب می‌دانند و فکر می‌کنند دین خود را به انقلاب نپرداخته‌اند که این نشانه تجلی تفکر انقلاب در وجود آنهاست.

موسوی با اشاره به این که ما باید از اخلاص این اسطوره‌های انقلاب الگوبرداری کنیم گفت: جالب بود که مردم مشهد نیز حتی قبل از ساخت و پخش فیلم کوتاهی از زندگی بابا رجب، وی را نمی‌شناختند.

وی با بیان این که وظیفه انسان‌ها و هنرمندان در قبال افرادی مثل بابا رجب بسیار سنگین است، خاطرنشان کرد: در بسیاری از کشورها شاید از این دست افرادی که برای کشورشان جنگیدند نیز وجود داشته باشد. حتی برخی کشورها که سربازانشان مهاجم و متجاوز هم بودند به عنوان اسطوره‌های آن کشور تلقی می‌شوند و در قاب تصاویر آنها را گرامی می‌دارند اما ما به این اسطوره‌های کشورمان کمتر توجه می‌کنیم.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سخنی از کارگردان فیلم ضد ایرانی آرگو افزود: وقتی از کارگردان این فیلم پرسیدند آیا شما نمی‌ترسید که فیلم شما در گیشه شکست بخورد، پاسخ داد برای من گیشه و قضاوت مردم مهم نیست بلکه آنچه اهمیت دارد قضاوت کهنه سربازان آمریکایی است. سخن این فرد جالب ولی مورد تاسف بود.

موسوی افزود: کشورهای غربی برای قهرمانان خیالی خود صدها فیلم می‌سازند اما در اینجا آنهایی که ادعای ملی‌گرایی هم دارند یک کلمه از ایثار و شهادت نمی‌گویند.

وی با بیان این که دشمنان اسلام تصویری جز تصویر سیاه و ذلت‌آور این مرز و بوم به نمایش نمی‌گذارند و حتی نیز جوایزی می‌گیرند اظهار داشت: این چنین جوایزی ارزانی آنها باشد. برای ما یک لبخندی که بر لبان امثال بابا رجب نقش می‌بندد کافی است و لبخند «بابا رجب» به صدها نشان شوالیه و خرس طلایی می‌ارزد؛ چرا که ایثارگرانی همچون بابا رجب در زمره شفاعت کنندگان روز قیامت خواهند بود که امیدواریم شفاعت کننده ما در آخرت باشند.

انتهای پیام/ب

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها