امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14754
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۷
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن ساعی دهقان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با بیان اینکه در سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن ساعی دهقان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با بیان اینکه در سال جاری شاهد افزایش حضور دانش‌آموزان شهرستانی در آزمون المپیادهای علمی کشور بوده‌ایم، گفت: از مجموع ۸ هزار و 952 شرکت کننده در آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی، 327 نفر به دوره ویژه تابستانی المپیادهای علمی کشور راه یافته‌اند که از این تعداد 136 دانش‌آموز شهرستانی و 75 دانش‌آموز دختر بوده‌اند.

وی از پذیرفته‌شدگان این آزمون خواست ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه باشگاه دانش‌پژوهان جوان که در پایگاه اطلاع رسانی این باشگاه به نشانی www.ysc.ac.ir  درج شده است، روز جمعه 31 خرداد ماه با در دست داشتن مدارک لازم به همراه یکی از اولیای خود برای ثبت‌نام به نشانی اعلام شده در اطلاعیه مراجعه کنند.

ساعی دهقان در مورد المپیاد کامپیوتر اظهار کرد: پذیرفته‌شدگان مرحله دوم این آزمون باید علاوه بر حضور در کلاس آمادگی این آزمون که رأس ساعت 9:30 صبح جمعه 31 خرداد ماه ویژه دانش‌آموزان تهرانی و رأس ساعت 14 همان روز خاص دانش‌آموزان شهرستانی تشکیل می‌شود، در مرحله سوم این آزمون که به صورت عملی در روزهای شنبه و یکشنبه اول و دوم تیرماه برگزار می‌شود، شرکت کنند.

وی، زمان آغاز دوره ویژه آموزش تابستانی برای تمامی رشته‌ها به استثنای رشته کامپیوتر را اول تیرماه سال جاری اعلام کرد.

به گزارش فارس، آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی کشور در اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش کشور به صورت نیمه متمرکز برگزار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها