امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147549
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 130
سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به صحبت& zwnj;های اخیر وزارت امور خارجه در مورد مذاکرات مبنی بر اینکه ما به دنبال تفاهم هستیم و نه توافق، گفت: نقشه راهی که مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات ترسیم کرده‌اند، به دنبال توافق خوب براساس حفظ عزت ملی و در یک مرحله و با روشن شدن همه مسائل است.

وی ادامه داد: حال اگر ما بخواهیم از مفاهیمی استفاده بکنیم که معنای درستی هم ندارد با نقشه مقام معظم رهبری مغایرت دارد، در واقع اینکه ما به دنبال تفاهم هستیم و امثال این موارد بازی با کلمات است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت: ما به دنبال توافق خوب در مذاکرات هستیم که این توافق باید در یک مرحله و با محتوایی صریح، روشن و غیرقابل تفسیر باشد.

نقوی‌حسینی در پایان گفت: اگر وزارت خارجه به دنبال اهداف جدیدی در مذاکرات است ما از آن مطلع نیستیم اما آنچه ما در مذاکرات به دنبال آن هستیم دستیابی به یک توافق خوب است و اگر وزارت خارجه هدف‌گذاری دیگری دارد اعلام کند تا ما هم مطلع باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها