امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147558
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
علیرضا شهبازی قائم‌مقام دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

علیرضا شهبازی قائم‌مقام دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>،‌گفت: این روزها حرف‌های عجیب و گاهاً مقرضانه‌ای در رابطه با دادگاه مهدی هاشمی شنیده می‌شود و به نظر می‌رسد جریانی به دنبال تبرئه این آقازاده است.

وی افزود: این افراد که از مهدی هاشمی حمایت می‌کنند چگونه مفاسد اقتصادی فاحش وی را نمی‌بینند؟ چطور ظلمی که به ملت شده و خساراتی که به کشور توسط این فرد زده شده را نادیده می‌گیرند.

شهبازی تأکید کرد:‌ اگر مهدی هاشمی واقعاً‌ بی‌گناه است باید تبرئه شود البته شواهد چیز دیگری را نشان می‌دهد و ملت انقلابی و عاشورایی ما از قوه قضائیه انتظار دارند بر اساس عدالت و با قاطعیت در این پرونده رأی را صادر کنند و هیچگونه تسامح و تساهلی نداشته باشند.

این فعال دانشجویی اضافه کرد:‌ مردم منتظر اجرای عدالت در پرونده مهدی هاشمی هستند و منتظرند حکم درخوری برای این مفسد اقتصادی صادر شود.

شهبازی در خاتمه با بیان اینکه حکم قاطعانه برای مهدی هاشمی مردم را به اجرای عدالت و قانون امیدار می‌کند، گفت:‌باید از کسانی که برای روشن شدن مفاسد به قوه قضائیه کمک می‌کنند تشکر کرد و امیدواریم کسانی که می‌خواهند فضا را در این رابطه غبارآلود کنند سر عقل بیایند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها