امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147564
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعزامی به لرستان، محمدجواد لاریجانی در حاشیه سفر رئیس دستگاه قضایی کشور با حضور در جمع ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعزامی به لرستان، محمدجواد لاریجانی در حاشیه سفر رئیس دستگاه قضایی کشور با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به موضع وزارت امور خارجه آمریکا درخصوص محصوران که وزارت امور خارجه ایران هم آن را برخلاف معاهده الجزیره دانسته است، گفت: به نظرم این بیانیه مصداق بارز دخالت آشکار در امور داخلی یک کشور و خلاف معاهده الجزایر و حتی خلاف تعهدات بین‌المللی است؛ زیرا به نحوی به آشوب دامن می‌زند و یا تحریک به آشوب می‌کند.

دبیر ستاد حقوق بشر به دولتمردان آمریکایی توصیه کرد که به فکر آبروداری باشند و تأکید کرد: زمانی که آمریکا در 300 سال پیش تأسیس شد امید زیادی بود که مدل بزرگی برای لیبرال دموکراسی باشد اما اکنون، نژادپرستی در حد اعلی و تبعیض‌های بسیاری در این کشور وجود دارد.

لاریجانی ادامه داد: آنها اگر نگران وضعیت اجتماعی 99 درصد باشند و بتوانند تبعیض‌ها و بی‌عدالتی‌ها را کم کنند، شاید بتوانند آبروی بهتری کسب کنند. حمایت آمریکا از تروریسم یک موضوع قابل پیگرد است، آنها از تروریست برای پیشبرد مقاصد خود استفاده و از تروریست‌ها حمایت می‌کنند.

وی با اشاره به خشونت های داعش به عنوان یکی از ویژگی‌های تروریسم غربی یاد کرد و گفت: اینگونه خشونت‌ها زاییده تفکر غرب است. اگر به تاریخ بنگریم، در جنگ هایی که غرب به راه انداخته است، میزان کشتار بیش از یک میلیون نفر بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها