امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147574
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وزیر کشور جمهوری تاجیکستان در سفر خود به جمهوری ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وزیر کشور جمهوری تاجیکستان در سفر خود به جمهوری اسلامی ایران با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و گفتگو می‌کند.

وزرای دو کشور ایران و تاجیکستان در این دیدار دو جانبه، مشترکات فرهنگی، زبان، تمدن و نقش این اشتراکات در روابط فی مابین را مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌دهند.

تبادلات امنیتی، پیشگیری و مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی و تروریسم،‌ پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و سلاح، مبارزه با پولشویی و تبادل همکاری‌های دو جانبه درخصوص تجهیز مرزها با توجه به هم مرز بودن دو کشور با کشور افغانستان از دیگر محور های این دیدار خواهد بود.

گفتنی است، امضای موافقت نامه همکاری های امنیتی و انتظامی در خلال برگزاری اجلاس سران شانگهای در تاجیکستان به امضاء وزراء ایران و تاجیکستان رسیده و تصویب و اجرا آن گام مهمی در توسعه همکاری ها و برقراری امنیت دو کشور خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار