امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147582
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
مریم ورزدار در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در زمان تنظیم گزارش معاونت امور زنان ریاست جمهوری ...

مریم ورزدار در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: در زمان تنظیم گزارش معاونت امور زنان ریاست جمهوری برای ارائه در اجلاس پکن +20 معاونت امور زنان از تمام دستگاه‌های مرتبط خواست تا گزارش‌های خود را به آنها ارائه دهد و متعهد شد که پس از تدوین گزارش دستگاه‌ها را از گزارش نهایی مطلع کند.

وی ادامه داد: متأسفانه تاکنون هیچ اطلاعی از جزئیات گزارش مدون شده در اختیار ما قرار نگرفته است و نمی‌دانیم قرار است در اجلاس پکن +20 چه موضوعاتی از سوی معاونت امور زنان ریاست جمهوری مطرح شود.

جانشین بسیج جامعه زنان اظهار داشت:  باید دقت شود تا در گزارش‌های مکتوب آنها سیاه‌نمایی در خصوص وضعیت موجود صورت نگیرد.

ورز دار افزود: چرا مسئولان این معاونت از ارائه گزارش قبل از برگزاری اجلاس پرهیز می‌کنند، آنها نمایندگان ملت ما هستند و باید بگویند که قرار است چه چیزی را به نمایندگی از ما در اجلاس ارائه دهند.

به گزارش فارس، اجلاس پکن+20 اواخر اسفند سال جاری، در نیویورک برگزار خواهد شد و مسئولان معاونت امور زنان ریاست جمهوری قرار است در این اجلاس گزارشی را در خصوص وضعیت زنان ایران در محورهای مورد چالش اجلاس ارائه دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها