امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147588
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، بازداشتگاه موقت شهرستان خرم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، بازداشتگاه موقت شهرستان خرم آباد با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور افتتاح شد.

اصغر جهانگیر در حاشیه افتتاح بازداشتگاه موقت شهرستان خرم آباد اظهار داشت: عملیات ساخت این بازداشتگاه از سال 87 آغاز شد و در سال 93 به پایان رسید.

وی اعتبار هزینه شده برای ساخت بازداشتگاه موقت خرم آباد را حدود 2 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این بازداشتگاه با زیربنای یک هزار و 550 متر و ظرفیت 150 نفر در سال 93 به بهره برداری رسید.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور به مشخصات فیزیکی پروژه بازداشتگاه موقت شهرستان خرم آباد اشاره کرد و گفت: کل مساحت این بازداشتگاه هزار و 100 متر بوده و شامل ساختمانی سه طبقه است که در هر طبقه سه خوابگاه وجود دارد.

مشاور رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: بازداشتگاه موقت شهرستان خرم آباد به منظور نگهداری زندانیانی که تا کمتر از یک ماه تحت قرار هستند ساخته شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها