امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147589
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر سیاری با اشاره به نزدیکی فصل بهار و ایام تعطیلات نوروزی و رونق فعالیت مراکز تهیه، توزیع، عرضه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اکبر سیاری با اشاره به نزدیکی فصل بهار و ایام تعطیلات نوروزی و رونق فعالیت مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی در اماکن اقامتی و تفریحی بر ضرورت افزایش و تشدید کنترل و نظارت های بهداشتی هدفمند بر این مراکز و اماکن تاکید کرد.

وی گفت: برنامه بسیج سلامت نوروزی سال 94 به منظور حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی، تامین و ارتقای ایمنی مواد غذایی در سطح عرضه، رتبه بندی رستورانها و اعطای سیب سلامت از طریق سامانه جامع بازرسی، رعایت بهداشت آب و پیشگیری از بروز اپیدمی های منتقله از آب و غذا، از اول اسفند تا 15 فروردین سال 94 در سراسر کشور اجرا می شود.

معاون بهداشت وزیر بهداشت همچنین، از نظارت بر مراکز و اماکن بین راهی به صورت حداقل هر 15 روز یک بار و جمعاً سه بار در طول اجرای برنامه خبر داد.

سیاری گفت: نتایج بازرسی از گروه رستورانها در سامانه جامع بازرسی، به منظور اجرای رتبه بندی و اعطای سیب سلامت از سوی بازرسین بهداشت محیط دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ثبت می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار