امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147599
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود قاسمی با بیان اینکه آخرین روش‌ها و متدهای بپیشگیری از بیماری‌های قلبی در این سمپوزیوم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود قاسمی با بیان اینکه آخرین روش‌ها و متدهای بپیشگیری از بیماری‌های قلبی در این سمپوزیوم به اطلاع پزشکان شرکت‌ کننده می‌رسد گفت: متخصصان قلب و عروق، غدد، داخلی و سایر رشته‌های وابسته مخاطب این سمپوزیوم هستند و می‌توانند از پنج امتیاز باز آموزی بهره‌مند شوند.

وی افزود: در پانل و گفت‌وگوی مشترک میان خبرگان این رشته علاوه بر سوال و جواب، موضوعات جدید و روایات گذشته را در زمان چربی خون تغییراتی که در روش‌های جدید ایجاد شده را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و پزشکان تجارب کاری خود را مطرح می‌کنند.

رئیس انجمن آترواسکلروزیس ایران با بیان اینکه چربی خون به علاوه یکی از موضات ویژه در حیطه بیماری‌های قلب و عروق مطرح است گفت: علاوه بر این چربی خون یک ریسک فاکتور مهم در ابتلا به بیماری‌های عروقی مغز، بیماری‌های عروقی اندام‌ها و سایر ارگان‌ها از جمله کلیه به‌شمار می رود.

قاسمی افزود: اگر آمار اول مرگ ومیر در جهان را به بمیاری‌های قلبی و عروقی منسوب می‌کنند، باید گفت که چربی خون در ردیف چند فاکتور اصلی ابتلا به بیماری‌های قلبی قرار دارد و توجه به آن حایز اهمیت است.

وی تصریح کرد: در طول دهه اخیر پیشرفت شگرفی در درمان بیماری با کلسترول بالا ایجاد شده است. این سمینار مجموعه‌ای از اطلاعات نوین درمان و پیشگیری از چربی خون را در اختیار قرار می‌دهد.

بر اساس این گزارش سمپوزیوم یکروزه پیشگیری اولیه و ثانویه از بیماری‌های قلب و عروق روز اول اسفند از ساعت 9 صبح تا 14 در هتل پارسیان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها