امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147603
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
رضا طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره تمهیدات اتخاذ شده در جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی در بخشدار رودهن و تنظیم بازار شب عید ...

رضا طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره تمهیدات اتخاذ شده در جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی در بخشدار رودهن و تنظیم بازار شب عید در این بخش اظهار داشت: سال گذشته بخش رودهن در ایام عید بیشترین اسکان نوروزی را داشته است.

وی ادامه داد: در جلسه ستاد خدمات سفر‌های نوروزی در بخش رودهن درباره ناوگان حمل و نقل درون‌شهری و برون‌شهری تصمیماتی اتخاذ شد که تردد شهروندان تسهیل شود.

طاهرخانی بیان داشت: با توجه به 2 جاده هراز و فیروزکوه که از جاده‌های پرتردد به سمت شمال کشور و خراسان رضوی هست اقدامات امنیتی و ترافیکی در این بخش انجام می‌شود.

وی درباره ارائه خدمات به مسافرین در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: امسال نیز 7 نقطه از بخش رودهن برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است که این اسکان موقت در مدارس نوساز با هماهنگی آموزش و پرورش و سایر نقاط در نظر گرفته شده است.

بخشدار رودهن بیان داشت: تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است که در صورت بحران احتمالی و بسته شدن جاده‌ها بتوان از سایر مسیرها برای تردد مسافرین اقدام کرد.

در ادامه طاهرخانی در خصوص تنظیم بازار بخش رودهن نیز اظهار داشت: نظارت و تنظیم بازار در ایام نوروز در اولویت بخشداری قرار گرفته است و توزیع مرغ یارانه‌ای نیز آغاز شده و تا به امروز یک تن مرغ به قیمت 5700 تا 5800 تومان در این بخش توزیع و از امروز نیز یک تن دیگر گوشت مرغ در بخش رودهن توزیع می‌شود.

وی درباره تأمین میوه و مرکبات شب عید نیز اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته هیچ‌گونه افزایش قیمتی در میوه و مرکبات شب عید نخواهیم داشت و به میزان کافی نسبت به توزیع میوه و مرکبات در سطح بخش اقدام کردیم.

بخشدار رودهن خاطر نشان کرد: در بحث ارزیابی و عملکرد و رسیدگی به شکایات شعبه‌ای نیز در بخشداری رودهن مستقر خواهد شد و نسبت به بررسی شکایات اقدام خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به جاده‌های هراز و فیروزکوه در بخش رودهن آمادگی لازم را برای استقبال از مسافرین نوروزی داریم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها