امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147611
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در سی‌و دومین جلسه شورای معاونان جمعیت هلال‌احمر مصوب شد تا با توجه به استقرار بالگردهای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در سی‌و دومین جلسه شورای معاونان جمعیت هلال‌احمر مصوب شد تا با توجه به استقرار بالگردهای جمعیت در مسیرهای جاده‌ای در ایام نوروز، سازمان امداد و نجات نسبت به بررسی گزارش‌های حوادث سالهای گذشته و امکان سنجی پیشنهادی، با هماهنگی وزارت بهداشت برای هم‌افزایی توانمندی هر دو دستگاه به‌منظور پاسخگویی به حوادث احتمالی اقدام کند.

انجام برنامه‌ریزی‌های لازم از سوی سازمان امداد و نجات با هماهنگی حوزه‌های ریاست و دبیرکل برای بازدید نوروزی هر یک از اعضای شورای معاونان از پایگاه‌های خدمات نوروزی سازمان‌های امداد و نجات و جوانان در دو استان، از دیگر مصوبات شورای معاونان جمعیت هلال‌احمر بود.

در این جلسه همچنین گزارشی از اقدامات هلال‌احمر در استان خوزستان به علت بروز پدیده ریزگردها ارائه و مقرر شد مؤسسه علمی کاربردی هلال با هماهنگی بخش‌های مرتبط نسبت به تهیه و تدوین متون آموزشی برای مقابله با ریزگردها برای استان‌های خاص اقدام کند و علاوه بر آن بر استفاده از توان رسانه ملی در آموزش‌های مربوطه تاکید شد.

به علاوه در این جلسه مطرح شد که حمایت از فعالیت‌های راهیان نور همسو با اهداف و وظایف جمعیت است و باید سازمان‌های امداد و جوانان در این زمینه همکاری لازم را انجام دهند و خزانه‌داری‌کل و معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و سایر واحدهای ذی‌ربط اقدام لازم را انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها