امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147623
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه کارگری فرانسه تمامی کارکنان بخش‌های دولتی و خصوصی این کشور را به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه کارگری فرانسه تمامی کارکنان بخش‌های دولتی و خصوصی این کشور را به برگزاری تظاهرات ضد ریاضت اقتصادی فراخواندند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، کنفدراسیون عمومی کار، اتحادیه نیروی کار و Solidaires روز سه‌شنبه تمامی کارکنان بخش‌های دولتی و خصوصی فرانسه را به برگزاری تظاهرات ضد ریاضت اقتصادی در روز 9 آوریل آینده فراخواندند.

بر اساس بیانیه منتشره از سوی این اتحادیه‌ها، وضعیت و شرایط شغلی کارکنان بخش‌های دولتی و خصوص فرانسه هم‌اکنون نامناسب است و تدابیر و سیاست‌های ریاضت اقتصادی دولت شرایط کاری آنها را بیش از پیش دشوار کرده است..

فرانسویان با طرح ریاضت اقتصادی دولت به شدت مخالفند و معتقدند که این طرح‌های ریاضتی وضعیت اقتصادی آنها را دچار مشکل کرده است.

آنها هم‌اکنون با مشکلاتی همچون کاهش قدرت خرید و افزایش بیکاری مواجهند و این مشکلات را از چشم دولت می‌بینند.

این در حالیست که هم‌اکنون اغلب مردم فرانسه از «فرانسوآ اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه و سیاست‌های وی ناراضی‌اند و معتقدند که سیاست‌های وی برای مقابله با بحران اقتصادی در کشور مؤثر و کارآمد نبوده و نیست.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها