امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 147631
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته عالی انتخابات  مصر اعلام کرد که تا کنون ۵۰۵۳ نفر برای نامزدی در انتخابات

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته عالی انتخابات  مصر اعلام کرد که تا کنون ۵۰۵۳ نفر برای نامزدی در انتخابات پارلمانی این کشور ثبت نام کرده‌اند.

پایگاه خبری «الیوم السابع» مصر، گزارش داد که 3514 نفر از افرادی که تا کنون نام نویسی کرده‌‌اند به عنوان نامزد مستقل در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد در حالی که 1539 نفر در قالب فهرست‌های مربوط به احزاب سیاسی ثبت نام کرده‌اند.

«عمرو مروان» سخنگوی کمیته عالی انتخابات مصر تأکید کرد که 212 زن مصری نیز در میان داوطلب‌ها برای حضور در انتخابات هستند و میانگین سنی اغلب شرکت کنندگان 41 تا 50 سال است.

کمیته عالی انتخابات مصر با دو روز تمدید 19 فوریه (پنجشنبه 30 بهمن) را آخرین مهلت ثبت نام در انتخابات اعلام کرده تا همه افرادی که قصد حضور در انتخابات پارلمانی را دارند فرصت ارائه مدارک خود را پیدا کنند.

انتخابات پارلمانی مصر قرار است طی دو مرحله برگزار شود؛ مرحله اولیه برای شهروندان مصری در خارج از کشور است که طی روزهای 21 و 22 مارس آتی برگزار خواهد شد، انتخابات داخلی این کشور نیز 22 و 23 مارس (2 و 3 فروردین 1394) اجرا خواهد شد.

اگر آرا به نوعی باشد که نیاز به دور مجدد رأی گیری باشد، 31 مارس و 1 آوریل انتخابات در خارج از مصر و در داخل کشور نیز 1 و 2 آوریل (12 و 13 فروردین) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار